PaulaGracja

ROYAL SHOTS

Paula Gracja

Fotograf, architekt, żona, mama, osoba kochająca tworzyć…

Specjalizuje się w magicznych sesjach dla dzieci,
pełnych koloru i nietypowych rekwizytów w studio i w plenerze.
Ponadto zajmuje się fotografią wizerunkową oraz ślubną.
Najważniejsze w jej zdjęciach jest ukazanie piękna fotografowanych osób
i pokazania ich w najlepszym wydaniu.

 

Uśmiechnięta. Każdego klienta i tego małego i dorosłego wita ciepłym uśmiechem. Przez całą sesję stwarza miłą atmosferę. Bardzo ważne jest dla niej, aby każdy podczas zdjęć czuł się wyjątkowo i miał niezapomniane wspomnienia.

Profesjonalna. Swoje doświadczenie fotograficzne zdobyła przez lata podczas pracy przy rozmaitych sesjach noworodkowych,dziecięcych, wizerunkowych i ślubnych oraz podczas przeróżnych warsztatów. Do każdej sesji podchodzi indywidualnie, każda jest wcześniej przemyślana i zaplanowana oraz dopasowana do fotografowanej osoby. Podczas wykonywania zdjęć mówi jak się ustawić, gdzie patrzeć, o czym myśleć, tak aby wyglądać na zdjęciach jak najładniej.

Pełna pasji. Fotografowanie ludzi sprawia jej ogromną przyjemność i nigdy nie jest zmęczona podczas sesji. Stara się za każdym razem pracować na pełnych obrotach.

Marzycielka. Swoje marzenia o słodkich kadrach realizuje podczas sesji dla najmłodszych klientów, tworząc magiczne stylizacje i kreacje. Poprzez atrakcyjne scenki i rekwizyty udaje się jej zachęcić do zdjęć nawet najbardziej ruchliwe maluchy.

Twórcza. Uwielbia samodzielnie przygotować różnorodne dodatki do sesji oraz realizować nowe pomysły i projekty fotograficzne. Wykorzystuje rozmaite przedmioty w niekonwencjonalny sposób, aby nadać zdjęciom niecodzienny wyraz. Tworzy kolorowe sceny zdjęciowe wykorzystując rozmaite rekwizyty.

Ekstrawertyczna. Stara się być bardzo otwarta w relacjach z ludźmi, aby każdy kto przychodzi na sesję poczuł się jakby fotografowała go osoba, która go dobrze zna i mógł być dzięki temu naturalny i nieskrępowany.

Empatyczna. Wie jak bywa czasami trudne pozowanie, dlatego podczas sesji pomagam rozluźnić się miłą rozmową i humorem. Jest mamą i potrafi pracować z dziećmi, umie je przekonać i zachęcić do wspólnego działania. Podczas sesji z maluchami na początku poznaje się z nimi, nawiązuje przyjacielski kontakt oraz pokazuje co będzie robić. W czasie sesji wykorzystuje przeróżne dodatki, które zaciekawiają dzieci i pozwalają stworzyć zdjęcia nawet w wieloelementowych stylizacjach.

Elastyczna. W sytuacji pracy z dziećmi w zależności od upodobań małych modeli w trakcie sesji zmienia plan, aby nie przymuszać do niczego i sesję zrealizować w formie atrakcji.

O studio

Kameralne studio zdjęciowe znajduje się w Oławie. Zostało stworzone głównie z myślą o sesjach dla dzieci oraz fotografii portretowej. Studio posiada magazyn z mnóstwem rekwizytów, dodatków, teł oraz przeróżnymi ubraniami i dodatkami, z których można stworzyć interesujące scenerie oraz stylizacje. Przedmioty i stroje zostały wykonane na indywidualnie zamówienie, własnoręcznie lub wyszukane w przeróżnych miejscach. Mali bywalcy studia będą się mogli spotkać ze stałymi mieszkańcami jakimi są: misie Fredziu i Marzyciel, Czerwona Kurka i Blaszany Piesek i inni przyjaciele dzieci. Dzięki wykorzystaniu nietypowych zestawień przedmiotów oraz odpowiednio dopasowanym stylizacjom powstają niezwykłe zdjęcia.

W studio realizuję również sesje biznesowe wizerunkowe. Przy ich wykonaniu wykorzystuję proste tła, skupiając się na dopracowanym wizerunku osób oraz niebanalnym choć prostym kadrze.

Do zdjęć wykorzystuję profesjonalny sprzęt. Posiada różne lampy, dyfuzory oraz rozmaite obiektywy stało, zmiennoogniskowe i specjalne. Do każdej sesji używa sprzętu odpowiedniego do zamierzonego efektu.

Przy okazji zdjęć plenerowych, domowych lub okazjonalnych wykorzystuje również rekwizyty studyjne to tworzenia ciekawych kadrów.

+48 697 717 861
studio@paulagracja.com