PaulaGracja

ROYAL SHOTS

MAGICZNE BŁĘKITY – fotografia dziecięca

sesje_fotograficzne_dla_dzieci_01

sesje_fotograficzne_dla_dzieci_02

sesje_fotograficzne_dla_dzieci_03

sesje_fotograficzne_dla_dzieci_04

sesje_fotograficzne_dla_dzieci_05

sesje_fotograficzne_dla_dzieci_06

sesje_fotograficzne_dla_dzieci_07

sesje_fotograficzne_dla_dzieci_08

sesje_fotograficzne_dla_dzieci_09

sesje_fotograficzne_dla_dzieci_10

sesje_fotograficzne_dla_dzieci_11

Pola – magiczne błękity – niezwykłe sesje fotograficzne dla dzieci

Światło ma niezwykła moc i dodaje czaru wszystkim sesjom fotograficznym dla dzieci. Białe, błękitne i pomarańczowe światło dodało klimatu przebijając się przez półprzeźroczyste tkaniny.
Sesja z zabawą ze światłem i niezwykłymi tiulami do doskonały pomysł na sesję dla dziewczynek od 5 lat. Na pozór proste portrety, pozbawione wielu elementów w scenie, stają się wyjątkowe. Sesje zdjęciowe dla dzieci w moim studio to zabawa w profesjonalną sesję zdjęciową, gdzie dopracowanie wszystkich szczegółów i światło odgrywają bardzo ważną rolę. Za każdym razem staram się aby atmosfera była ciepła i panował spokój, aby móc później oddać ten nastrój na zdjęciach, w przepięknych twarzach i spojrzeniach dzieci.

Prezentowane zdjęcia są tylko wybranymi zdjęciami z sesji. Wykonałam również fotografie w stylizacji retro w brązach oraz romantyczną w pastelowych kwiatach.
Sesje fotograficzne dla dzieci w studio PaulaGracja to niezapomniana pamiątka różniąca się od codziennych zdjęć reporterskich – tak jakby czas na chwilę się zatrzymał i w centrum było tylko dziecko i jego przeżycia.

Zdjęcia fotoalbumu Poli można obejrzeć: fotoalbum z sesji fotograficznej Poli

Royal Shots – zapraszam