PaulaGracja

ROYAL SHOTS

Jak przygotować się do sesji?

PRZYGOTOWANIE DO SESJI BIZNESOWEJ STUDYJNEJ INDYWIDUALNEJ

Poniżej kilka uwag na temat przygotowań klienta/ki przed sesją.

1. Zdjęcia będą wykonywane na tłach. Proszę zatem zabrać ze sobą buty na zmianę (czyste i nieponiszczone).

2. Przed sesją proszę zadbać o swój wygląd: należy się wyspać, mieć umyte, ułożone włosy (im fryzura bardziej dopracowana, tym lepiej się prezentuje na zdjęciach) i bez odrostów, zadbać o dłonie i paznokcie.

3. W przypadku kobiet proszę pamiętać o wykonaniu starannego makijażu i zabraniu ze sobą kosmetyków, aby była możliwość ewentualnej poprawy w trakcie sesji.

4. Proszę o zabranie większej ilości odzieży niż określona w ofercie, abyśmy w razie potrzeby wspólnie mogli wybrać strój. Należy pamiętać aby odzież była nieponiszczona i wyprasowana. Proszę w domu wcześniej o przymierzenie rzeczy i dobór tych, w których wygląda się najlepiej.

5. Warto zabrać ze sobą różne dodatki do ubioru, które zawsze uatrakcyjniają zdjęcia biznesowe i nadadzą fotografowanej osobie indywidualny charakter (dla Pań: pierścionki, kolczyki, naszyjnik, łańcuszek, korale, bransoletki, apaszki, coś do włosów itd.; dla Panów: ładny zegarek, elegancka męska bransoletka, okulary, spinki do mankietów, ciekawy pasek,krawat, muszka, apaszka, szelki, kamizelka, ciekawy pasek, nakrycia głowy, szalik, fajka, cygaro itd.). Podczas sesji wspólnie dobierzemy dodatki.

6. Proszę zabrać ze sobą rekwizyty, które opisują Państwa pracę lub które pomogą w „zagospodarowaniu dłoni” (długopis, pióro, notes, tablet, laptop, dokumenty, teczka, okulary, książka lub jakieś indywidualne rzeczy związane z wykonywanym zawodem).

PRZYGOTOWANIE DO SESJI BIZNESOWEJ FIRMOWEJ

Do każdej sesji przygotowane są indywidualne wytyczne dotyczace stroju i ewentualnych rekwizytów. Związane jest to z osiągnięciem spójnego wizerunku wszystkich fotografowanych osób. W przypadku tej sesji aktualne są jednak punkty 2,3 i 5  z wytycznych do sesji studyjnej indywidualnej.