PaulaGracja

ROYAL SHOTS

GWIAZDKOWO-KWIATOWO-MISIOWO – fotografia dziecięca

Sesje dla dzieci olawa 01
Sesje dla dzieci olawa 02
Sesje dla dzieci olawa 03
Sesje dla dzieci olawa 04
Sesje dla dzieci olawa 05
Sesje dla dzieci olawa 06
Sesje dla dzieci olawa 07
Sesje dla dzieci olawa 08
Sesje dla dzieci olawa 09
Sesje dla dzieci olawa 10
Sesje dla dzieci olawa 11
Sesje dla dzieci olawa 12
Sesje dla dzieci olawa 13
Sesje dla dzieci olawa 14

Matilda – Sesja studyjna dziecięca – świąteczna i dziewczęca

To trzecia sesja Matildy u mnie. Za każdym razem pozowała wyjątkowo i piękne zdjęcia powstawały. Powyższe fotografie pochodzą z grudniowej sesji. Postanowiłam zatem w pierwszej stylizacji nawiązać do gwiazdki, choinki, mikołaja i prezentów. W zdjęciach jest dużo bieli, która kojarzy się z prawdziwa zimą. Matildka ma na sobie białą koronkowa sukienkę oraz futrzaną kamizelkę. Rzeczy pochodzą z mojej garderoby dla młodych dam. Stylizację dziewczynki dopełnia opaska z białym ogromnym kwiatem, błękitny kwiatek we włosach oraz pastelowe bransoletki. W scenerii wykorzystałam drewniane naturalne siedzisko, ciepły biały i niebieściutki puchaty kocyk, ozdoby choinkowe i świąteczne, skrzyneczki, drewnianego łosia oraz wiszące świecące gwiazdki.
Do słodkiej kwiatowej stylizacji wykorzystałam różowe kwiatki i płatki oraz białe latarenki i stylowe pastelowe wiaderko i konewkę. Ta stylizacja bardzo się podobała dziewczynce i chętnie bawiła się rekwizytami.
W stylizacji retro, w koronkowym czepku i ślicznej złotej sukience Matildka przytulała mocno misia Fredzia, który mieszka w moim studio i czeka na dzieci.:)

Wywołane zdjęcia i fotoalbum z sesji można obejrzeć tutaj.