PaulaGracja

ROYAL SHOTS

W PUDEŁECZKU – fotografia dziecięca

Sesje w studio 02
Sesje w studio 03
Sesje w studio 04
Sesje w studio 05
Sesje w studio 06
Sesje w studio 07
Sesje w studio 08

Kacperek – Słodka sesja studyjna dziecięca

Kacperek był niezwykłym modelem jak na tak małego chłopca, był uśmiechnięty i chętnie pozował do zdjęć. To dla mnie bardzo ważne, aby maluszki dobrze czuły się na sesjach zdjęciowych. Dzięki temu można stworzyć fotografie, na których ślicznie wyglądają.

Bardzo lubię sielskie klimaty. Na szczęście drewniane i lekko ludowe rekwizyty do zdjęć zainteresowały Kacperka i wcale nie uciekał nam z planu. Grzecznie siedział i ślicznie się uśmiechał. Udało mi się stworzyć ładne fotografie dziecięce. Jak na siedmiomiesięcznego chłopca duża ilość rekwizytów na planie bywa wyzwaniem, dobrze, że się udało:)

Kolorowe jaskrawe tło fotograficzne bardzo spodobało się Kacperkowi, był bardzo wesoły i ruchliwy. A w walizce i misce siedział dosłownie chwileczkę:). To było troszkę wyzwanie dla mnie, zrobić zdjęcia przy tak absorbującym uwagę tle, ale się udało. Nie ma jak kolorowe sesje dziecięce:)

Wśród mięciutkich kocyków i słodkiego misia Fredzia było Kacperkowi bardzo przytulnie. Ale do czasu jak nie zwrócił szczególnej uwagi na mój aparat, który go niezwykle zainteresował. Dzięki temu udało mi się wykonać również zdjęcia w ruchu:)