PaulaGracja

ROYAL SHOTS

DZIECIĘCA SESJA RETRO – SIOSTRZYCZKI

fotografia_dziecięca_100

fotografia_dziecięca_101

fotografia_dziecięca_102

fotografia_dziecięca_103

fotografia_dziecięca_104

fotografia_dziecięca_105

fotografia_dziecięca_106

fotografia_dziecięca_107

fotografia_dziecięca_108

Zdjęcia z sesji retro Zuzi i Hani w stylizacji kremowo-pomarańczowej i różowo-czarnej.

Nowoczesna sesja dziecięca w stylu retro dla każdej dziewczynki

Jak dobrać strój dla dziecka do sesji?

Sesje dla dzieci w stylu retro podobają się szczególnie dziewczynkom. Zarówno te małe jak i duże panienki wspaniale prezentują się w koronkowych, pełnych falbanek i dekoracji strojnych ubraniach. Dla małych ruchliwych dziewczynek polecam stylowe rampersy (dobrze wyglądają w każdym ujęciu i przy każdym ruchu dziecka), natomiast dla większych rozbudowane sukienki (dziewczynki je uwielbiają, bo przypominają im balowe sukienki lalek i wróżek). W dopełnieniu stylizacji dużą rolę spełniają przeróżne kolorowe kwiatki, opaski, i czepki. Warto pamiętać, że strój nie powinien przytłoczyć dziecka tylko je eksponować, dlatego polecam jednobarwne stylizacje.
W mojej studyjnej dziewczęcej garderobie posiadam mnóstwo ciekawych stylizacji, które oczarują niejedną małą damę. Część strojów można obejrzeć stroje i do datki do sesji dziewczęcych

Jaki wybrać tła do sesji dziecięcej w studio?

Za każdym razem staram się, aby tła studyjne pasowały do urody, temperamentu oraz stroju dzieci oraz stanowiły tło do rozbudowanych stylowych stylizacji. Stosuję tła, które nie udają scenek domowych, tylko są proste i stanowią otoczkę portretu dziecka, które jest głównym tematem zdjęć. Staram się również, aby kolory teł nie wprowadzały za dużej ilości barw na zdjęciu i aby zdjęcia nie miały więcej barw dominujących niż dwie.

W swoim studio posiadam dużo ciekawych teł w stylu retro: jednobarwnych, w stonowanych odcieniach, w nasyconych tonacjach niebieskiego, turkusu, różu i pomarańczu jak również niezwykłych teł kwiatowych.

Jak dobrać rekwizyty do sesji dziecięcej w studio?

Przy moich propozycjach sesji retro dla dzieci staram się stosować oszczędnie rekwizyty do sesji. Tylko takie, które pasują kolorystycznie do tła i stanowią jego część lub są dopasowane odcieniem do strojów. Moimi ulubionymi dodatkami są puszyste pompony i przeróżne kwiaty, które nie tylko dopełniają scenki, ale również podobają się dziewczynkom. W zależności od wieku i tematu sesji używam również innych dodatków, wyszukanych w różnych miejscach lub własnoręcznie zrobionych.

Sesja dziecięca w stylu retro to niecodzienna zdjęciowa pamiątka dla każdej dziewczynki.