PaulaGracja

ROYAL SHOTS

KOLOROWA SESJA NA ROCZEK

Natalka przyjechała do mnie razem z rodzicami. Sesję dostała w prezencie od swojej chrzestnej z okazji roczku. Na początku czuła się niepewnie, ale po krótkiej chwili odnalazła się wśród kolorowych dziewczęcych stylizacji i zainteresowana była szczególnie kolorowymi bransoletkami i drewnianymi pudełeczkami. Natalka to subtelna mała dama. Zapraszam do obejrzenia.

sesja_na_roczek_01

sesja_na_roczek_02

sesja_na_roczek_03

sesja_na_roczek_04

sesja_na_roczek_05

sesja_na_roczek_06

sesja_na_roczek_07

sesja_na_roczek_08

sesja_na_roczek_09

sesja_na_roczek_10

sesja_na_roczek_11

sesja_na_roczek_12

sesja_na_roczek_13

Sesja na roczek wspaniała pamiątka dla każdej malutkiej damy?

Pierwszy roczek to wspaniały pretekst do wykonania profesjonalnej sesji zdjęciowej dziecku. To taki symboliczny czas, w którym zaczyna się tak dużo w życiu tej małej osóbki zmieniać. Podczas sesji dziewczęcych, studyjnych  na roczek proponuję kolorowe tła, ciekawe rekwizyty oraz scenerie, które spodobają się niejednej małej panience.W pogotowiu też są kolorowe bransoletki, którymi nie pogardzi żadna dziewczynka:) Podczas zdjęć z małymi dziećmi używam przedmiotów, którymi dziecko może się bawić. W moim studio mam również mnóstwo ciekawych strojów i dodatków do ubioru dla rocznych panienek.
Pod koniec sesji wykonuję również kilka ujęć z rodzicami.

Sesja na roczek to dobry POMYSŁ NA PREZENT z okazji pierwszych urodzin dziecka. Pozostanie po nim niezapomniana pamiątka.

Zapraszam na kolorowe sesje roczkowe.