PaulaGracja

ROYAL SHOTS

Sesja w prezencie (od 5lat)

Oława, wrocław - zdjęcia dla dzieci

SESJA STUDYJNA DLA DZIECI W PREZENCIE
Oryginalna niespodzianka dla dzieci od 5 lat

Sesja zdjęciowa dziecięca w studio jest oryginalnym i wyjątkowym prezentem z okazji urodzin i komunii. Będzie nie tylko ciekawą zabawą w przebieranie i pracę modela, ale również pozostawi na lata niezwykłe zdjęcia. Na zawsze pozostanie pamięć o chrzestnym, wujku, cioci, babci, dziadku, który podarował sesję. Profesjonalne zdjęcia można później również  podarować bliskim w prezencie lub ozdobić swój pokój własnymi fotografiami. Sesję zdjęciową może zakupić jedna osoba, rodzina jak również kilka osób (doskonały pomysł na prezent zbiorowy), wtedy cena będzie przystępna, a niespodzianka wyjątkowa. W świecie, kiedy każdy robi dużo reporterskich zdjęć, profesjonalna fotografia zatrzyma na chwilę czas w niezwykłym świecie prostoty i magii. Można również do sesji zamówić dodatkowe odbitki oraz wyjątkowy fotoalbum, w którym może się pojawić dedykacja od osoby ofiarującej prezent.

Sesja studyjna dla większych dzieci to sesja stylowa, z niezwykłymi stylizacjami prostymi ale wyszukanymi w otoczeniu nietypowych i niecodziennych dodatków, rekwizytów i teł. W magicznym magazynku dla każdego znajdę coś wyjątkowego. Każdą sesję przygotowuję wcześniej i indywidualnie dobieram odpowiednie stylizacje. Większe dzieci są niesamowite podczas sesji, bo bardzo się dobrze z nimi współpracuje i można z nimi stworzyć niezapomniane stylizacje w oparciu o ich własny strój oraz kreacje i dodatki magicznego magazynku. Staram się wykonać jak najpiękniejsze zdjęcia, na których dzieci cudnie wyglądają. Sesja dziecięca to sesja, w której zazwyczaj pod koniec wykonuję również kilka pamiątkowych zdjęć z rodzicem lub rodzicami.

ZAMAWIAJĄCY OTRZYMUJE

Do każdej sesji prezentowej Zamawiający otrzymuje ręcznie robione zaproszenie. W zależności od okazji, wieku i płci w różnych kształtach i kolorystyce. Zaproszenia są pojedynczymi egzemplarzami. W środku znajdzie się informacja jak umówić się na sesję.

sesja dla dzieci w prezencie
 

SESJA PREZENTOWA – 400 zł

 • 20  ZDJĘĆ poddanych profesjonalnej obróbce w formie cyfrowej nagranych na płytę dvd z indywidualnie zaprojektowanym nadrukiem ze zdjęciem dziecka oraz wywołanych w formacie 15×22,5cm zamieszczonych w eleganckim pudełku.
 • ILOŚĆ TEŁ – 3
 • CZAS TRWANIA – 2 godz.

 

INFORMACJE OGÓLNE

 • MIEJSCE ZDJĘĆ
  Studio fotograficzne PaulaGracja – ul. Nowoosadnicza 12, 55-200 Oława
 • PRZYGOTOWANIE DO ZDJĘĆ
  Po kontakcie rodzica dziecka ze mną przekażę informację : Jak przygotować się do sesji?
 • PŁATNOŚĆ
  Płatność w momencie odebrania zaproszenia prezentowego na sesję.
 • WYBÓR ZDJĘĆ
  Fotograf samodzielnie wybiera najlepsze zdjęcia, mając do dyspozycji wszystkie zdjęcia wykonane podczas sesji w dużej rozdzielczości i wiedząc co można poprawić.
 • WYWOŁANE ZDJĘCIA
  Zdjęcia wywołane są w formacie 15×22,5cm na profesjonalnym papierze jedwabistym Kodak Endura Professional. Na wydruku mają delikatne białe rameczki.
 • PUBLIKACJA ZDJĘĆ  PRZEZ KLIENTA W INTERNECIE
  Do publikacji w internecie są przekazane zdjęcia  w wariancie pomniejszonym z logo autora.


Oława, wrocław - zdjęcia dla dzieci

CENNIK DODATKÓW

FOTOALBUM – 207 zł

Ekskluzywny fotoalbum ze sztywnymi 20 kartami w formacie 20x20cm z elegancką okładką z ekoskóry lub tkaniny (podczas sesji istnieje możliwość samodzielnego wyboru materiału na okładkę). Fotoalbum posiada okienko na okładce ze zdjęciem dziecka.
Cena zawiera projekt i wykonanie fotoalbumu.
2 sztuki – 327 zł
3 sztuki – 427 zł
Powyższe ceny dotyczą tego samego projektu fotoalbumu

DODATKOWE ODBITKI

Profesjonalne odbitki z dobrą reprodukcją kolorów i ostrością, bez automatycznej korekty.

 • format 10×15 cm – cena 0,97 zł
 • format 13×19 cm – cena 1,77 zł
 • format 15×22,5 cm – cena 1,77 zł
 • format 18×24 cm – cena 3,50 zł
 • format 20×30 cm – cena 3,50 zł

 

Zapraszam do polubienia mojego funpaga na Facebooku
Zamieszczam tam aktualności i informacje o mini sesjach okazjonalnych. https://www.facebook.com/PaulaGracjaFotografia