PaulaGracja

ROYAL SHOTS

Sesja niemowlęca – CALINECZKA

Alunia podczas sesji niemowlęcej miała 3 miesiące. W moim studio spodobał się jej wyjątkowo wiklinowy koszyczek, w którym słodko spała przez większą cześć sesji. Otoczenie korowych kwiatków sprawiło, że wyglądała niezwykle bajkowo. Od czasu do czasu uśmiechała się przez sen. Spała tak spokojnie, że mogłam zmieniać stylizacje nie budząc Aluni. Sesja niemowlęca przebiegła zgodnie z moim planem i udało mi się wykonać nie tylko zdjęcia podczas snu, ale również na brzuszku na kilku tłach oraz na dużej pufie. Alunia jak przystało na dziewczynkę była zainteresowana kolorowymi dodatkami, a zwłaszcza niebieskim motylkiem. Przy okazji prezentacji wybranych zdjęć z sesji napiszę kilka słów na temat sesji niemowlęcej w studio.

Śpiąca Alunia podczas sesji niemowlęcej

Niemowlaczki w zależności od wieku, dnia mogą zasnąć podczas sesji, nawet jak to nie jest ich godzina spania.  Nie są to już noworodki i trzeba bardzo uważać, aby ich nie obudzić podczas układania, zmieniania stylizacji. To jednak wspaniały czas na zrobienie spokojnych ujęć. Do tego celu wspaniale nadają się wygodne duże koszyki, w których maluszek ma wygodnie i bezpiecznie.  Alunia jak przystało na prawdziwą panienkę w różowych kwiatkach czuła się wyjątkowo dobrze:)

sesja niemowlęca

Calineczka

Która dziewczynka nie chciałaby spać zanurzona w kwiatach:)

kwiatowa sesja dla niemowlaków

pastelowe zdjęcia niemowlęce

Magiczna różowa bransoletka

Dziewczynki uwielbiają kolorowe bransoletki podczas sesji. Nawet takie malutkie potrafią się nimi bardzo zainteresować. Dzięki temu, że Alunia spała, udało nam się założyć jej na rączkę i nie nie mieć jednocześnie jej w buzi:)

sesja niemowlęca Wrocław

Uśmiech i kolorowe pomponiki

To piękny widok jak maluszek śpi i się uśmiecha. Ciekawe czy to kolorowe pomponiki czy może cały różowy świat  przyśnił się Ali.

niezwykła sesja dla miemowląt

Sesja niemowlęca i słodkie opaski i czapeczki

Na każdej sesji dziewczęcej nie może się obyć bez słodkich dodatków. W swoich magicznych niebieskich pudełeczkach znajdę dla każdej panienki coś wyjątkowego.

niemowlaczki w studio

sesja niemowlęca z kwiatami

Magiczny fioletowy ogród

A w nim mała dziewczynka cała na różowo. I jak tu nie być szczęśliwą na sesji niemowlęcej:)

studyjna sesja dla niemowląt

Na brzuszku dużo widzę

Sesja z Alunią to również zdjęcia na brzuszku na tłach. Wśród misiów i kwiatków humorek małej modelce dopisywał. Poniżej jedno z moich ulubionych zdjęć na pomarańczowym tle.

niemowlaki w studio

W spódniczce mamusi

Sesja zdjęciowa to doskonały pretekst, aby zrobić zdjęcia w ulubionym stroju. Dla Aluni mamusia przygotowała własnoręcznie zrobioną opaskę i spódniczkę.

sesje niemowląt

Sesja niemowlęca na pufie

Miękka ogromna pufa to niezwykle wygodne miejsce dla wszystkich niemowlaczków, które lubią leżeć na brzuszku. Poniżej jedno ze zdjęć Aluni wraz z niebieskim motylkiem, który zaciekawia każdą dziewczynkę. Tym razem usiadł sobie na czapeczce i Alunia popatrzyła na mamusię. W innym przypadku motylek byłby ciekawszy:)

sesja niemowlęca Wrocław

Sesja niemowlęca z rodzicami

Podczas każdej sesji wykonuję również ujęcia z rodzicami. W przypadku sesji niemowlęcej jest ich czasami więcej, jak maluszek jest bardziej marudny, albo nie umie leżeć na brzuszku. Każda sesja przebiega inaczej, bo i każdy maleńki model jest wyjątkowy.

Zapraszam na sesje niemowlęce

Sesja w studio dla niemowląt od 3 do 5 miesięcy – SŁODKIE MALEŃSTWA – OFERTA zobacz
Sesja w studio dla niemowląt od 6 do 12 miesięcy – KOLOROWE SŁODZIAKI – OFERTA zobacz
Sesja w studio dla niemowląt PREZENTOWA – OFERTA zobacz